Dla gospodarstw domowych

Chciałbyś ograniczyć wydatki w gospodarstwie domowym? Zacznij od energii oraz ogrzewania. Średnio przeznaczamy na to około 5000/6000 zł w ciągu roku. Dla jasności pomnóż wynik przez 25 – bo właśnie na tyle lat damy Ci gwarancję na niezawodność systemu. Gwarantem jest  bezpośredni producent !

 

 

 Dla gospodarstw rolnych

Oszczędzaj i zapewnij sobie darmowe ogrzewanie własnej hodowli. Połącz fotowoltaikę z folią grzewczą i nie płać więcej za rachunki.

 

Dla firm

Ogranicz koszty swojej firmy i zyskaj kolejny wyróżnik oferty. Dzięki montażowi i wykorzystaniu paneli słonecznych i folii grzewczej przestaniesz przepłacać, a zaoszczędzisz pieniądze i będziesz mógł zainwestować je w swój biznes.

 

Dla hoteli i agroturystyki

Zadbaj w pełni o komfort swoich gości i zaproponuj im coś wyjątkowego – luksusowe ogrzewanie i czystsze powietrze w Twoich pokojach. Nie trać pieniędzy i czasu na opał i palenie nim w piecu.

Dla kościoła i infrastruktury przykościelnej

Tradycyjne ogrzewanie w kościołach jest drogie i nieefektywne – wysokie budownictwo sprawia, że niemal niemożliwe jest uzyskanie odpowiedniej temperatury zimą. Darmowe ogrzewanie powierzchniowe pozwoli Ci na ograniczenie wydatków, jak i uzyskaniu odpowiedniej temperatury bez ingerencji w zabytkowe świątynie.

Dla samorządów oraz budynków publicznych

Dzięki temu systemowi możliwe jest magazynowanie energii również przez samorządy. Dzięki temu nadmiar energii wyprodukowanej w miesiącach letnich jest magazynowany oraz możliwy do odebrania w dowolnym momencie. Chcesz ograniczyć wydatki za prąd i ogrzewanie? Możesz przy tym zostać jednocześnie prekursorem rozwiązań ekologicznych.

Dla kogo

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *