Dlaczego warto?

Montaż ogrzewania wbrew pozorom nie jest drogi

W końcu w dość prosty sposób wspominamy o tym, że darmowe ogrzewanie Twojego mieszkania, domu lub biura jest możliwe. Koszty związane z montażem paneli słonecznych i folii grzewczych , które umożliwią Ci produkcję własnego prądu, jak i ogrzewania są zwykle niższe, niż te związane z tradycyjnymi metodami. Dodatkowo za kilka lat dostrzeżesz, że to nie wydatek, a inwestycja.

Bezawaryjne systemy

Nie ma tutaj żadnych elementów ruchomych, pomp, hydrauliki, zaworów czy innych elementów, które w przypadku tradycyjnych systemów grzewczych prędzej czy później będą potrzebowały serwisu i napraw z nim związanych. Folia zbudowana jest z zalaminowanego włókna węglowego, co pozwala przeżyć jej ponad 50 lat!

Myślisz, że sam nic nie zmienisz?

Możliwe. Pamiętajmy jednak o tym, że większość tendencji zaczynają pojedyncze przypadki – Ci, którzy nie godzą się z tym, że lepiej już było. Słaba kondycja ekosystemu oddziałuje na Nas wszystkich. Przypomnij sobie smog, z którym zmagamy się już od długiego czasu. Chcesz pomóc go pokonać? My również.

Co z tym prądem?

System zasilany jest energią elektryczną, co sprawia, że ludzie obawiają się o koszty użytkowania. Mówi się, że ogrzewanie na prąd jest drogie, ale tylko w przypadku ogrzewania grzejnikowego. System, który pragniemy Państwu zaprezentować zużywa 60% energii mniej niż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne. Po połączeniu go z systemem fotowoltaicznym, możliwe jest ogrzewanie swojego domu za darmo. 

Zainwestuj raz, oszczędzaj przez lata

Połączenie folii grzewczej z prawidłowo dobraną instalacją fotowoltaiczną pozwoli Ci na stworzenie systemu bezpłatnego ogrzewania. Inwestujesz raz – inwestycja zwróci Ci bardzo szybko. Z ogrzewania korzystasz jednak kilkadziesiąt lat.

Zdrowie przede wszystkim

Badania potwierdzają teorię, że ogrzewanie foliami w dalekiej podczerwieni
pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka. Nie bez powodu podczerwień stosuje się w inkubatorach, czy też saunach. To system przyjazny alergikom, zapobiega unoszeniu się kurzu. Folie spełniają wszystkie normy UE w zakresie bezpieczeństwa. Nie istnieje zagrożenie zatrucia dwutlenkiem węgla,
eksplozji, czy pożaru.