Folie grzewcze

Najtańsze ogrzewanie na rynku. Ogrzewanie z myślą o przyszłości.

Zdrowie

Zamontuj przyjazny wszystkim system ogrzewania. Sprawdzi się nie tylko przy alergikach, ale także przy osobach starszych, jak i noworodkach.

Oszczędność

System jest o połowę tańszy niż tradycyjne ogrzewanie elektryczne. Zaopatrz się w najlepsze na rynku folie Red Snake i oszczędzaj.

Komfort

Bezobsługowe i bezawaryjne ogrzewanie przez co najmniej 25 lat. Nie będziesz musiał troszczyć się o opał na zimę. Ogrzewasz dom, biuro, mieszkanie poprzez regulację termostatu.

 

Jak używać systemu darmowego ogrzewania?

Folie grzewcze mogą być zamontowane praktycznie wszędzie. W podłodze, suficie, czy ścianie i w każdym przypadku system działa z taką samą, dużą wydajnością. Dzieje się tak dlatego, że podczerwień w odróżnieniu od systemu  konwekcyjnego, rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku i daje wszędzie taka samą temperaturę.

 

Zyskujesz zdrowie, komfort oraz oszczędności

Nie bez powodu podczerwień nazywana jest inaczej energią życia. Stosuje się ją m.in. w sanatoriach, strefach SPA, czy inkubatorach dla noworodków. Udowodniono, że ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Ponadto zyskujesz nieograniczone możliwości ingerowania w aranżację pomieszczeń. Możesz ogrzewać je wg swoich potrzeb ustawiając temperaturę każdego z osobna – wystarczy Ci do tego chociażby smartfon.

 

Dlaczego warto?

Koszty montażu, użytkowania oraz system, który jest bezawaryjny, sprawiają, że staje się on bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi metodami ogrzewania. Pamiętaj, że bezpośredni producent gwarantuje pisemnie jego działanie na nie mniej niż 25 lat. Czy ktokolwiek da Ci taką gwarancję w przypadku innych systemów ogrzewania?

Folie grzewcze na podczerwień

Szukasz rozwiązania pozwalającego zapewnić Twojej rodzinie darmowe, komfortowe ciepło? Masz dosyć sytuacji, w której jedna strefa pokoju jest idealnie nagrzana, a w drugiej czuć nieprzyjemny chłód? Wybierz maty grzewcze na podczerwień – innowacyjne produkty, dzięki którym przestaniecie w końcu marznąć. Oferowane folie możesz zamontować na podłodze, w ścianach, suficie – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ocieplić mieszkanie. Co więcej – system jest praktycznie bezobsługowy, a jego żywotność to nawet 25 lat!

Zdrowe folie grzewcze Red Snake – zadbaj o najbliższych

Tradycyjne kaloryfery nie ogrzeją równomiernie pokoju, ogrzewanie elektryczne jest kosztowne, a piec kaflowy lub kocioł grzewczy wymaga zakupu dodatkowego opału i corocznego serwisowania. Poza tym – większość tych urządzeń wytwarza niebezpieczne dla zdrowia substancje, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy dzieciach, alergikach oraz osobach starszych. Maty grzewcze na podczerwień eliminują każdy z tych problemów – są idealne dla każdego, kto myśli na poważnie o zdrowiu swoich najbliższych.

Czym są maty grzewcze na podczerwień?

Promieniowanie infrared, wykorzystywane w matach grzewczych to stosowane od lat rozwiązanie, gwarantujące, że ciepło emitowane przez produkt rozchodzi się równomiernie w każdym kierunku. Ale to nie wszystko – jak udowodniono w wielu naukowych badaniach – podczerwień ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Jest stosowana w sanatoriach, inkubatorach dla noworodków, lampach do leczenia bólu zatok. Folie Red Snake są łatwe do zamontowania, a co więcej – możesz sterować nimi za pomocą smartfona.

Oszczędzaj na rachunkach z foliami grzewczymi na podczerwień

Rosnące ceny opału zmuszają wiele osób do poszukiwania alternatywnych źródeł energii. Jednak montaż pompy ciepła czy fotowoltaiki to kosztowne rozwiązanie, wymagające uzyskania pozwoleń. Urządzenia wykorzystywane do postawienia takich systemów wymagają częstego serwisowania. Maty grzewcze na podczerwień są o wiele tańsze, możesz zamontować je we własnym zakresie – również jako dodatkowe źródło ciepła. Nie potrzebujesz do tego ekipy fachowców – oszczędzasz więc także na wynajmie dodatkowych osób.

Maty grzewcze na podczerwień – idealne do domu, biura, gabinetu

Oferowane przez nas folie grzewcze Red Snake wykorzystasz nie tylko w domu. Możesz zastosować je także w każdym innym pomieszczeniu, w którym potrzebujesz poczuć wyjątkowe ciepło. Świetnie nadadzą się do ogrzania biura, gabinetu, garażu, salki zabaw dla dzieci. Są niedrogie, łatwe w montażu – zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki regulacji termostatu ustawiasz taką temperaturę, jaka Ci najbardziej odpowiada. Położenie mat nie wymaga generalnego remontu – możesz zainwestować w nie także wtedy, kiedy stwierdzisz, że zwykłe ogrzewanie to dla Ciebie za mało.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat folii grzewczych na podczerwień? Zadzwoń – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Folie grzewcze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *