Fotowoltaika – oferta dla Klientów z Szamotuł

Wykorzystując instalację fotowoltaiczną – w postaci paneli oraz kolektorów słonecznych – możesz uniezależnić się od cen dostawców sieciowych, a przy tym realnie przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Przekonaj się, że prąd i ogrzewanie w domu nie musi wiązać się z wysokimi rachunkami oraz wykorzystywaniem węgla. Sprawdź, jakie propozycje z zakresu fotowoltaiki przygotowaliśmy dla Klientów z Szamotuł!

Rachunki za prąd mniejsze o 80%? To jest możliwe!

Panele fotowoltaiczne za zadanie mają pochłaniać promienie słoneczne, które następnie przetwarzają w prąd stały. Kolektory słoneczne natomiast pobierają ciepło i przekazują je do pozostałych elementów instalacji, która odpowiada za ogrzewanie domu. Działanie fotowoltaiki nie wiąże się z emisją jakichkolwiek związków chemicznych do atmosfery – dopóki urządzenia są eksploatowane, dopóty w żaden sposób nie szkodzą naturalnemu środowisku. Warto wiedzieć także, że jednorazowa inwestycja pozwala produkować czystą energię przez minimum 25 lat, a w praktycznie znacznie więcej. Przekonaj się, dlaczego warto rozważyć instalację ogniw na dachu Twojego domu w Szamotułach!

Instalacja fotowoltaiki w Szamotułach i okolicach

Nasi Klienci często mają wątpliwości związane z opłacalnością fotowoltaiki. Nierzadko pojawia się pytanie, czy przy niewielkich ilościach słońca w Polsce ta inwestycja w ogóle ma sens. W rzeczywistości nie doceniamy możliwości naszej szerokości geograficznej – poziom nasłonecznienia zarówno latem, jak i zimą jest wystarczający, aby instalacja produkowała energię elektryczną bądź ciepło dla domu. Ogniwa pochłaniają promienie również podczas umiarkowanego zachmurzenia, a kluczowe jest optymalne ustawienie paneli, aby pobierały maksymalną ilość energii słonecznej. Budujesz dom w okolicy Szamotuł? A może posiadasz na swojej działce budynki gospodarcze? Wykorzystaj potencjał swoich nieruchomości i zainwestuj w fotowoltaikę, by obniżyć rachunki za prąd nawet o 80%!