Fotowoltaika

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

 Produkuj czystą energię

Generuj tyle prądu ze słońca, ile tylko potrzebujesz. Resztę odbierzesz z magazynu elektrowni wtedy, kiedy będziesz go potrzebował.

 

 Ogranicz rachunki za prąd

Optymalnie dobrana moc paneli pozwoli Ci na zminimalizowanie opłat praktycznie do zerowych.

 

Obniż rachunki za prąd do 80%

Panele fotowoltaiczne pozwolą Ci na ekologiczną produkcję prądu. Wystarczy, że na dworze będzie jasno – instalacja będzie dokonywać konwersji energii słonecznej na elektryczną. Jednorazowa inwestycja pozwoli Ci na produkcję energii przez co najmniej 25 lat.

 

Czy się opłaca?

Liczby zawsze powiedzą prawdę. W zależności jak duża jest instalacja, to zwraca się ona w przedziale od 5 do 10 lat. Łatwo policzyć, że najpóźniej od 11 roku zaczynamy zarabiać. Co najważniejsze, nie musisz w to angażować swoich środków.

 

Świadomy wybór

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy wraz z naszymi partnerami z powodzeniem od 2015 roku. Możemy to zrobić także dla Ciebie. Instalacja służyć ma długie lata. Dlatego warto zaufać komuś, kto ma o tym pojęcie. Nie zwlekaj, napisz do Nas.

Zainwestuj raz, zyskuj nawet przez 25 lat! Fotowoltaika w Pile, Mirosławcu i innych miejscowościach

Polska, dzięki swojemu położeniu geograficznemu, ma idealne warunki nasłonecznienia do korzystania z rozwiązań fotowoltaiki w celu pozyskiwania darmowej energii elektrycznej. Liczbę dni słonecznych w ciągu roku mamy niemal identyczną ze światowym liderem w produkcji OZE – Niemcami. Dlaczego więc płacić za coś, co można otrzymać bezpłatnie, do tego w sposób wysoce ekologiczny? Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Pile, Żninie, Tucholi, Więcborku, Złotowie, Mirosławcu, Łobżenicy czy Nakle nad Notecią – możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 80%!

Fotowoltaika – kiedy zyskasz?

Oszczędności na rachunkach zaczynają się tuż po zamontowaniu instalacji. Dzięki fotowoltaice wytwarzasz prąd na własne potrzeby, a co za tym idzie – sprzęty domowe pracują za darmo. Tym samym to, co będziesz musiał zapłacić elektrowni, to same koszty stałe, doliczane do każdej faktury. Dzięki temu, w zależności od taryfy regulujesz tylko cenę utrzymania sieci, a co za tym idzie – z przykładowych 200 zł miesięcznie musisz wysłać kilkanaście. Mając instalację o mocy do 10 kW, inwestycja zwróci się w przeciągu 2 do 5 lat. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w montowaniu paneli słonecznych – zrealizowaliśmy projekty w takich miejscowościach, jak Wałcz, Więcbork, Szamotuły, Sępólno Krajeńskie, Żnin i okolice.

Co się dzieje z prądem, którego nie wykorzystasz? Magazynowanie energii z fotowoltaiki

Panele słoneczne zainstalowane na własny użytek w instalacjach o mocy do 10 kW pozwalają na przesłanie niewykorzystanej energii elektrycznej do elektrowni, a w razie potrzeby odebranie 80% zgromadzonych zasobów zupełnie za darmo. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego inwestowania w akumulatory. W przypadku fotowoltaiki o mocy powyżej 10 kW darmowy odbiór nadwyżkowego prądu wynosi 70% zgromadzonych zapasów.

Eco Power Service z siedzibą w Złotowie – najlepsza fotowoltaika

Aby produkcja prądu na własne potrzeby była opłacalna, musi być wykonana w sposób dokładny, a parametry instalacji dobrane do indywidualnych zapotrzebowań energetycznych gospodarstwa. Dlatego planując inwestycję w fotowoltaikę, skorzystaj z usług fachowców. Dlaczego właśnie my? Naszą przewagą nad innymi firmami z branży OZE niewątpliwie jest pasja, z którą podchodzimy do realizacji zleceń. Lubimy to, co robimy, dlatego z łatwością dobieramy odpowiednie parametry sprzętu, doradzamy, a przede wszystkim – ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Współpracujemy z najlepszymi przedsiębiorstwami, aby usługi wykonane przez Eco Power Service zawsze stały na najwyższym poziomie.

Mieszkasz w Złotowie, Chojnicach, Mirosławcu, Pile lub okolicznych miejscowościach? Chcesz zacząć oszczędzać na energii elektrycznej? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!