O Nas

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kawałek historii...

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się doradztwem, doborem, jak i montażem systemów odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika, turbiny wiatrowe itp. Nasza firma zajmuje się również kompleksowym doborem systemu ogrzewania podczerwienią od projektu po montaż. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować nasze projekty. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, chcemy dbać o jakość czystego powietrza, dlatego też współpracujemy z fundacjami w trosce o nasze środowisko. Pomagamy w wypełnianiu wniosków w programie priorytetowym „Czyste powietrze” https://fundacjaczystepowietrze.pl/ . Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji i setki zadowolonych klientów potwierdzone twardymi faktami w postaci rachunków za darmowe ogrzewanie. Możesz do nich dołączyć, odwiedź Nas…
Lubimy to robić...

Jesteśmy ludźmi, którzy lubią to, co robią bądź robią to, co lubią:) Naszą pracę wykonujemy z pasją, dlatego też nie boimy się wyzwań, czy zachcianek naszych inwestorów. Nasza drużyna lubi się nawzajem wymieniać ciekawymi pomysłami, które pomagają w realizacji powierzonych Nam zadań.

Jesteśmy dokładni...

Tego, czym się zajmujemy nie traktujemy jak czegoś, co musi zostać zrobione. Traktujemy to, jak robienie czegoś dobrego dla innych. Bo pomaganie przecież jest fajne, prawda? Na nasze prace nakładamy wiele lat gwarancji. Dlatego też pragniemy, żeby było zrobione to dobrze.